سایت حقوقی هادی کاویانمهر

سایت با محوریت بالا بردن سطح سواد حقوقی جامعه و دانشجویان و پاسخگویی به سوالات حقوقدانان

سایت حقوقی هادی کاویانمهر

سایت با محوریت بالا بردن سطح سواد حقوقی جامعه و دانشجویان و پاسخگویی به سوالات حقوقدانان

سایت حقوقی هادی کاویانمهر

خدمت به دوستان ومردمان کشورم ایران,سایت حقوقی هادی کاویانمهر.
« ....فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ...؛
بر اساس آیات قرآنی برحسب آزادی تفکر و اندیشه انسان می‌تواند همه سخنان را بشنود و بعد از بهترین آنها تبعیت کند بشارت ده به بندگان من کسانی که سخنان را می‌شنوند و از بهترین آن تبعیت می‌کنند» (زمر آیه ۱۷ و ۱۸)

حکمت 373 /امام علی(ع):زبانت نگه دار
سخن در اختیار تو است تا آنگاه که نگفته باشی؛اما اگر گفتی تو در اختیار آن خواهی بود ,پس زبانت نگه دار همان گونه که زر و سیمت نگه می داری ,چه بسا سخنی که نعمتی را سلب کند.

حکمت 331/امام علی(ع):اندیشه ؛اساس دانش
علم بر دوگونه است,یا خاستگاهش عقل و سرشت است و یا از راه شنیدن به دست آید.اگر از عقل نجوشد .مفید واقع نگردد.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
آخرین نظرات
  • ۵ آذر ۹۷، ۱۸:۰۳ - دوست
    سلام
  • ۱۹ آبان ۹۷، ۱۱:۵۷ - سیّد محمّد جعاوله
    ممنونم.
  • ۱۳ آبان ۹۷، ۱۶:۳۹ - لیلی
    عالی
نویسندگان

 به تاریخ                       این قرارداد بین شرکت . . . به نمایندگی جناب آقای  . . . به نشانی : دفتر مرکزی - . . . ساختمان شماره. . . به شماره تلفن های . . . - . . .  که در این قرارداد اختصاراً کارفرما نامیده می شود از یک طرف  و شرکت ....... که به شمـاره ...... در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است و در این قرارداد پیمانکار نامیده می شود به نشانی : دفتر مرکزی  . .  به شماره تلفن های . . .  که از طرف دیگر , وفق شرایط و مفاد ذیل منعقد گردید.

 ماده یکم - موضوع قرارداد

1-1 پشتیبانی فنی و نگهداری از سخت افزار و نرم افزار طبق پیوست شماره 1 و صورتجلسه های تنظیمی شامل لیست نرم افزارهای موجود و شناسنامه های تجهیزات مورد قرارداد

1-2 سرویس , نگهداری و تعمیر کلیه تجهیزات سخت افزاری و سیستم های مندرج در پیوست شماره یک ( پیوست شماره 1 شامل صورت خلاصه نرم افزارها و شناسنامه سخت افزارهای موجود در محل کارفرما می باشد ) .

1-3 مشاوره در امور انفورماتیکی (کامپیوتر های سرور ، طراحی شبکه ، سخت افزار ، نرم افزار)

1-4 تهیه , نصب , راه اندازی و سرویس و نگهداری تجهیزات مربوط به برق اظطراری ( UPS ) .

1-5 تهیه,نصب و راه اندازی تجهیزات مربوط به یکپارچه سازی کامپیوترها ( Link ) .

1-6 تهیه تجهیزات کامپیوتری . 1-7 اجرای تمامی بندهای 1-1 الی 1- 6 جهت دفتر . . .  واقع در خیابان . . . به شماره تلفن . . .  لازم الاجرا می باشد . ( طبق نیاز کارفرما )

ماده دوم - مدت قرارداد

2-1 قرارداد حاضر از تاریخ . . . / . . . / 13  الی . . . / . . . / 13 به مدت یک سال شمسی دارای اعتبار و لازم الاجرا می‌باشد.

2-2 در صورت انقضاء مهلت یاد شده ؛ قرارداد فوق قابل تمدید بوده و چنانچه تا یک ماه قبل از پایان مدت قرارداد , هیچ یک از طرفین نسبت به فسخ آن اقدام نکنند , به مدت یک سال دیگر ؛ قرارداد تمدید شده تلقی می گردد .

تبصره 1: در صورت تمدید قرارداد برای نوبت بعدی , قرارداد جدید توسط پیمانکار تنظیم و تسلیم کارفرما می گردد.

 ماده سوم - تعهدات پیمانکار

3-1 - پیمانکار متعهد می گردد پس از اعلام مشکل از سوی کارفرما , در اسرع وقت اقدام به رفع ایراد نماید .

3-2-  در صورت اعلام کــارفرما مبنی بر وجود مشکل ؛ پیمانکار موظف است ظرف مدت چهار ساعت ( در زمان عرف کاری ) به محل کارفرما مراجعه و عیب یابی نماید , بدیهی است مفادر بند 3-1 جهت دفتر تهران و آدرس قید شده در قرارداد می باشد .

3-3- به جهت آن که ارائه خدمات جهت دفتر .................... نیز در محدوده قرارداد فوق می باشد ( طبق بند 1-7 ) , از این رو هماهنگی های لازم جهت ارائه خدمات و رفع مشکلات می بایست از سوی دفتر مرکزی به دلیل عدم تلاقی در نحوه انجام خدمات ( همزمان ) توسط نماینده معرفی شده ( بند 4-1 ) انجام گیرد . ( طبق نیاز کارفرما )

تبصره 2 : پیمانکار نهایت سعی خود را جهت ارائه سرویس به هر دو آدرس خواهد نمود , اما هیچ گونه تعهدی جهت ارائه سرویس همزمان به هر دو مکان را نداشته و در صورت وقوع مشکل همزمان تعیین اولویت با نماینده تام الاختیار کارفرما میباشد . ( طبق نیاز کارفرما )

3-4- پیمانکار متعهد می گردد کلیه تجهیزات مورد قرارداد ( پیوست شماره 1 ) را سرویس و کنترل کمی و کیفی نموده و سپس اقدام به پلمپ آن نماید .

3-5 - تعمیرات مورد نیاز حتی الامکان در محل کارفرما انجام خواهد شد .

3-6 - در صورت عدم وجود قطعه یدکی مورد نیاز در بازار , مشاوره لازم توسط پیمانکار جهت امکان سنجی و رفع ایراد ارائه می گردد اما پیمانکار هیچ گونه تعهدی در قبال تهیه قطعه مورد نظر را ندارد مگر آنکه قطعه مورد نظر ؛ توسط پیمانکار در اختیار کارفرما قرار داده شده باشد ( تحت الحمایه پیمانکار باشد ) .

3-7 - پس از انجام سرویس و یا تعمیرات ؛ سیستم موضوع قرارداد ؛ مجدداً توسط پیمانکار پلمپ می گردد .

3-8 - اگر دستگاهی نیاز به تعمیر در خارج از محل قرارداد داشته باشد و در صورتی که زمان تعمیر بیش از 24 ساعت به طول انجامد و چنانچه نبود دستگاه فوق مخل انجام کار گردد , پیمانکار موظف به جایگزینی یک دستگاه کامپیوتر بجای دستگاه در حال تعمیر میباشد .

3-9- پشتیبانی از نرم افزارهای مورد توافق در این قرارداد ( صورتجلسه تنظیمی ) به عهده پیمانکار می باشد .

تبصره 3 : نرم افزار های قفل دار ( شامل قفلهای سخت افزاری و قفل های نرم افزاری ) و یا نرم افزارهای تحت الحمایه شرکت های نرم افزاری (داخلی و خارجی) و نرم افزارهای خاص  نوشته شده جهت کارفرما توسط شرکت های داخلی و خارجی مشمول این قرارداد نمی گردد .

3-10- حمل دستگاه معیوب به تعمیرگاه و بالعکس ( آدرس قید شده از کارفرما "دفتر مرکزی" ) توسط پیمانکار انجام می پذیرد.

تبصره 4: هزینه حمل دستگاه خارج از آدرس قید شده بعهده کارفرما می باشد .

3-11- پیمانکار متعهد می گردد نهایتاً یک ماه پس از انعقاد قرارداد , گزارش کتبی خود را جهت اجرای کامل مفاد بند 1-4 و 1-5 با در نظرگرفتن تمامی موارد من جمله تعیین قیمت , مبالغ نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری ادواری ( یا هر شرایط مطلوب دیگر کارفرما ) ارسال نماید .

3-12- پیمانکار متعهد می گردد پس از امضاء قرارداد , تمامی دستگاه های موضوع قرارداد را ویروس یابی نموده و سپس نسبت به رفع احتمالی آلودگی ویروسی اقدام نماید .

3-13- نرم افزار ویروس یاب برای بار اول بصورت رایگان نصب و راه اندازی می گردد و به روز نگهداری نرم افزار یا تغییر آن طبق شرایط بند 3 ماده 4انجام می پذیرد .

3-14- پیمانکار مهندس .... بعنوان نماینده تام الاختیار این (مرکز ، شرکت) جهت نظارت، رفع ایراد و هماهنگی های لازم به کارفرما معرفی می نماید.

ماده چهارم تعهدات کارفرما

4-1 کارفرما متعهد می گردد به منظور تسریع در امور قرارداد نماینده یا نمایندگانی را بصورت کتبی و با مشخص نمودن محدوده عملکرد آنان ونهایتاً طی مدت 10 روز پس از امضاء قرارداد معرفی نماید .

تبصره 5  : فقط درخواست های نماینده کارفرما یا امضاءکنندگان قرارداد که در چارچوب مفاد قرارداد می باشد لازم الاجراء بوده ودرخواست های دیگر عوامل که به تائید مدیریت ( کارفرما ) نرسیده باشد , فاقد ارزش می باشد و پیمانکار هیچ گونه تعهدی در قبال درخواست های افراد متفرقه ندارد .

4-2 کارفرما متعهد می گردد جهت جلوگیری از آلوده شدن کامپیوترها به ویروس , به هیج عنوان از دیسکت و یا CD های متفرقه پیش از کنترل با برنامه ویروس یاب استفاده ننماید . نرم افزار ویروس یاب با توجه به نیازهای کارفرما و با توافق طرفین تهیه , نصب و راه اندازی می گردد . در غیر این صورت در صورت وارد آمدن هرگونه صدمه ویروسی ؛ پیمانکار هیچ گونه تعهدی نداشته و مسئولیت آن با کارفرما می باشد .

4-3 ایجاد تسهیلات لازم جهت انجام امور سرویس و خدمات پشتیبانی , در هنگام مراجعه متخصصین پیمانکار .

4-4 کارفرما تعهد می نماید پرداخت مبلغ ماهیانه مورد توافق در ماده5 را به صورت منظم و بدون دیرکرد به پیمانکار پرداخت نماید.

4-5 پرداخت صورتحساب های ارسالی و مبلغ تعیین شده در قرارداد حداکثر تا مدت 3 روز بعد از تاریخ صورتحساب به پیمانکار .

4-6 کــارفرما متعهد می گردد اقدامات و همکاری های مقتضی را پس از ارائه گزارش کتبی پیمانکار ( مربوط به مفاد بند 1-3 قرارداد ) و در صورت تایید آن به عمل آورد .

4-7 کارفرما تعهد می نماید اقدامات و همکاری های مقتضی جهت راه اندازی مفاد بندهای 1-4 و 1-5 را پس از ارائه گزارش کتبی پیمانکار و در صورت تایید آن , در اسرع وقت انجام دهد .( طبق نیاز کارفرما )

4-8 کارفرما متعهد می گردد به هیچ عنوان اقدام به شکستن پلمپ دستگاه های تحت الحمایه پیمانکار را ننماید .

4-9 مشاوره با پیمانکار در مورد هر گونه تغییر و تحول و یا خرید , نصب و راه اندازی هر گونه تجهیزات مرتبط کامپیوتری.

تبصره 6: کلیه دستگاهها و تجهیزات جانبی که توسط پیمانکار تهیه , نصب و راه اندازی گردد ؛  تحت پوشش تعمیر و نگهداری قرار خواهند گرفت و هیچ گونه مبلغی جهت ارائه خدمات تا انتهای قرارداد در خصوص تجهیزات جدید اعمال نخواهد شد .

تبصره 7 : کلیه دستگاه ها وتجهیزات جانبی که راساً توسط کارفرما تهیه , نصب و راه اندازی گردد ( در صورت نیاز ) طی توافق جداگانه و بر اساس یک الحاقیه جدید که به امضاء طرفین قرارداد خواهد رسید , تحت پوشش تعمیر و نگهداری قرار خواهند گرفت.

 ماده پنجم مبلغ قرارداد

5-1 حق الزحمه پیمانکار در قبال خدمات مندرج در این قرارداد , ماهیانه . . . ریال ( . . .  ریال ) بصورت خالص می باشد که در انتهای هر ماه توسط کارفرما پرداخت می گردد .

5-2-حق الزحمه ماه اول به مبلغ . . .  ریال (  . . . ریال ) پس از امضاء قرارداد و پیش از آغاز کار به پیمانکار پرداخت می گردد .

5-3 مبلغ قرارداد در محدوده شهر تهران وآدرس تعیین شده منظور گردیده است و ارائه خدمات در خارج از شهر تهران مشمول تأمین وسیله نقلیه و یا پرداخت هزینه ایاب و ذهاب از طرف کارفرما خواهد بود .

5-4 مبلغ قرارداد شامل قطعات مصرفی و تعویضی نمی باشد و هزینه قطعات تعویضی و لوازم مصرفی , طی صورتحساب جداگانه ای از طرف پیمانکار اعلام می گردد و بدیهی است کارفرما طبق ماده 4-5 عمل خواهد نمود .

ماده ششم تجهیزات , دستگاه ها و سیستم های موضوع قرارداد

6-1 لیست اولیه تجهیزات سخت افزاری مشمول قرارداد , در پیوست شماره یک مشخص گردیده است و لیست نهائی از کلیه نرم افزارها و سخت افزارهای مورد توافق در صورتجلسه تنظیمی بین نمایندگان پیمانکار و کارفرما مشخص خواهد شد.

ماده هفتم فسخ قرارداد

7-1 هر یک از طرفین قرارداد می توانند در هر زمان بنا به ضرورت و با اعلام کتبی مبنی بر دلیل فسخ قرارداد , طی مدت پانزده روز نسبت به فسخ قرارداد و تصفیه حساب اقدام نمایند.

ماده هشتم قوه قهره ( فورس ماژور )

8-1 هرگاه اجرای تعهدات مندرج در این قرارداد به سبب بروز یکی از مصادیق قوه قهره , نه تنها برای هر یک از طرفین بلکه برای هر شخص حقیقی یا حقوقی دیگر نیز غیر ممکن شود طرفین می توانند با اعلام کتبی ؛ طی مدت پانزده روز به مدت قرارداد افزوده یا آن را فسخ نمایند ( در صورت فسخ قرارداد بعلت فورس ماژور , طرفین قرارداد هیچ گونه ادعایی من جمله خسارت نخواهند داشت ) .

ماده نهم حق واگذاری

9-1 پیمانکار به هیچ وجه بدون جلب موافقت کتبی ( کارفرما ) حق واگذاری تمام یا قسمتی از قرارداد را به مؤسسات دیگر ندارد ؛ در صورت انجام این امر قرارداد به خودی خود فسخ شده تلقی می گردد و علاوه بر آن ( پیمانکار ) محق به دریافت هیچ گونه مبلغی بابت خدمات انجام شده ( به جز آنچه قبلاً دریافت نموده ) نخواهد بود.

 ماده دهم سایر شرایط

10-1 در صورت عجز پیمانکار در انجام تعهدات خود در طول مدت قرارداد , حق فسخ را برای کارفرما طبق ماده 7-1 محفوظ می دارد .

10-2 پیمانکار محرم کارفرما می باشد و فایل هایی که در اختیار پیمانکار قرار می گیرد ( به هر صورت ) می بایست نسبت به حفظ و نگهداری آن نهایت سعی انجام گیرد و هر گونه سوء استفاده از آنها ( اگر ثابت شود از سوی پیمانکار بوده ) خیانت در امانت محسوب شده و عواقب آن متوجه پیمانکار خواهد بود .

10-3 کلیه کسورات قانونی مرتبط با قرارداد بعهده پیمانکار می باشد .

10-4 خسارات عمدی و یا ناشی از قصور کارفرما در بهره برداری از سیستم به عهده کارفرما خواهد بود .

10-5 خسارات ناشی از تعمیرات انجام شده توسط افراد متفرقه , بعهده کارفرما می باشد .

10-6 پیمانکار هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از آتش سوزی , زلزله , سیل و حوادث غیر مترقبه ندارد .

10-7 خسارات ناشی از حمل و نقل سیستم های موضوع قرارداد توسط کارفرما یا افراد متفرقه , بعهده کارفرما می باشد .

ماده یازدهم نشانی طرفین

11-1 نشانی طرفین قرارداد همان است که در قرارداد اعلام گردیده ؛ و هر یک از طرفین در صورت تغییر آدرس , مکلفند ظرف سه روز نشانی جدید را کتباً به طرف مقابل ابلاغ نمایند و تا زمانی که نشانی جدید ابلاغ نگردیده , ارسال اوراق به نشانی قبلی به عمل خواهد آمد .

ماده دوازدهم حل اختلاف

12-1 کلیه اختلافاتی که ممکن است بر اثر اجرای این قرارداد و یا تعبیر و تفسیر مندرجات و مفاد آن بین قرارداد رخ دهد و نتوان آنها را از طریق مذاکره حل و فصل نمود با داوری و حکمیت آقا/ خانم/ موسسه یا شرکت ....... بررسی و تصمیم داور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.

ماده سیزدهم تبادل پیمان

13-1 این قرارداد در 13 ماده و 7  تبصره و 1 برگ پیوست و در دو نسخه واحدالمتن و اعتبار تنظیم ومبادله شد که هر نسخه در حکم واحد بوده و مفاد آن برای طرفین لازم الاجراء والاتباع است . 

کارفرما                                                                      پیمانکار

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۷/۲۰
هادی کاویانمهر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">

مسابقه وبلاگ برتر